2. El Araba İlanları

Orta halli insanların çoğu, hayatlarında birkaç kez araba alıp, o arabayı yıllarca kullanmak isterler. Bu yüzden araba alırken ince eleyip sık dokurlar. Ekonomik olarak daha ucuz olduğu için de 0 araç almak yerine, ikinci el araba almaya yönelirler.

ikinci el oto almak isteyen insanlar, eskiden genellikle araba pazarlarına giderlerdi. Arabasını satmak isteyen insanlar gün boyunca güneşin altında araçları ile bekler ve pazarlara yüklü miktarda kira öderlerdi. Müşterilerde bu pazara gelerek yüzlerce araç içerisinden seçim yaparlardı.

ikinci el oto
ikinci el oto

Günümüzde ise internetin hızla yaygınlaşması ile 2. El araba satışları internet üzerinden yapılmaya başlandı. Hem araba pazarlarına göre daha ucuz oluşu hem de saatlerce güneş altında bekleme zorunluluğunun olmayışı, araba satıcılarının interneti tercih etmelerinde en büyük etkenlerden birisi olmuştur.

Aynı şekilde müşteriler için de internet üzerinden araba bakmak oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Araba pazarlarında gördükleri yüzlerce model yerine, internet üzerinden binlerce modele göz atabilirler ve yine güneş altında saatler sürecek bir arayış içerisine girmelerine gerek kalmadan bu işlemleri evlerinde, rahat koltuklarından yapabilirler.

Siz de arabanızı satmayı düşünüyorsanız veya araba almak istiyorsanız,  adlı internet sitemizi ziyaret edebilir, “İşte benim arabam diyebileceğiniz otomobile kavuşabilirsiniz.

3 Comments

  1. Maddi olarak gerçekten 2. el arabanın büyük bir yararı var. Bence sıfır araba almak büyük bir hata. Aldığın gibi satmak istesen bile araban değer kaybediyor. En iyisi 2. el.

  2. Sitenin ismi iyiymiş. Şuan pek iyi konumda değil ama zamanla çok iyi yerlere gelebilir bence.

  3. Bugüne kadar 2 arabam oldu. İkisini de buna benzer site aracılığıyla aldım. Bence de öncesinde sanalda incelemek çok faydalı oluyor. Hem ekonomik açıdan hemde çeşitlilik açısından.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.