2011 Terlik Modelleri

2010 yazlık terlikleri bu sene çeşitli vektörel şekillerin yanında tipo grafik şekillerden oluşuyor. Özellikle beyaz, kahverengi ve her zamanki olduğu gibi mavi terlikler daha çok ilgi gördüğü için bu modellere daha fazla ilgi gösterilerek bir çok alternatif model üretiliyor. Bunun yanında bu terlikler yaz aylarında daha kullanışlı ve sportif bir stile sahip olan kişilere daha hoş bir şekilde yakışıyor.

Mavi bayan terlikleri

Mavi bayan yazlık terlikler daha çok standart ve sportif olarak ayrılmış. Sportif terliklerde mavinin biraz daha açık modeli kullanılarak bayana özgü bir hale yani daha zarif bir hale getirilmiş. Bunun yanında yine aynı şekilde pembe ve pembeye dönük renklerde bayanlar için oluşturulan yazlık terlik modellerinin arasında yer alıyor.

2011 terlik modelleri
2011 terlik modelleri

Mor ve krem renginin birbiri ile uyumu

Bu iki renk profesyonel tasarımcılar ile birleştirilince ortaya harika tasarımlar çıkıyor bu harika tasarımlarının birkaç örnekte bu terlik modelini verebiliriz. Bu ve bunun gibi modelleri internetten veya çeşitli yazlık terlik satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Aynı şekilde kahverengi modeller için de geçerlidir. Bu renk ve buna benzer renk tonlarında ayrıca sportif modellere daha hoş gitmektedir. Eğer daha çok yaz aylarında klasik takılmayı tercih edenlerden iseniz bunun için mor ve krem renklerinin klasik için üretilen modellerine bakmanızı öneririm. Fakat kendi stilinizi oluşturmada ki en önemli etken giydiğiniz elbisenin ayakkabınız ile uyumudur. Bunun için en güzel renk uyumu siyah beyaz ve bunun dışında bir biri ile uyumlu bir şekilde olan renklerdir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.