2016 Akıllı Telefon Fiyatları

cep telefonları
cep telefonları

Yeni bir telefona ihtiyacınız varsa fiyat araştırması yapmanızın vakti gelmiş demektir. Hem teknik özellikleri ile beklentilerinizi karşılayabilecek, hem de fiyatıyla bütçenizi zorlamayacak bir model bulmak için öncelikle mevcut modelleri fiyatları ile birlikte incelemeniz gerekiyor. Son dönemde telefon fiyatları oldukça değişti. En yeni modellerin piyasaya çıkmasıyla birlikte bazı akıllı telefon modellerinin fiyatları geriledi.

Kullandığınız Özellikleri Belirleyin!

En doğru seçimi yapmak için telefonunuzun en çok hangi uygulamalarını kullandığınızı net olarak belirlemeniz gerekiyor. Çünkü yeni tasarımlarda çok sayıda uygulama mevcut. Ancak pek çok kişi yüksek fiyatlarla ödeme yaparak satın aldığı bu telefonların sadece birkaç uygulamasını kullanıyor. Siz bu hataya düşmeyin ve size uygun bir modeli seçin.

cep telefonları
cep telefonları

Eğer akıllı telefon modellerinde kullanmadığınız uygulamaları ve özellikleri belirler, bu özellikleri elerseniz sizin için telefon fiyatları çok daha düşük rakamlara tekabül edecektir. Örneğin telefonu sadece konuşmak ve mesajlaşmak için kullanıyorsanız, fotoğraflara efektler ekleme özelliğine sahip bir modeli almanıza hiç gerek yok.

Fotoğraf çekmek için telefonunuzu kullanmıyorsanız, devasa çözünürlüklerde bir akıllı telefon modeli almanıza da gerek yok. Sıklıkla veri aktarımı yapmıyorsanız, bluetooth uygulaması çok hızlı olan bir modele ihtiyaç duymazsınız. Bu örneklerden yola çıkarak sizin için önemli v önemsiz özellikleri sıralayın. Uygun fiyat için de  adresine tıklayın! Bu adresten satın alacağınız modeller zaten piyasanın en uygun fiyatını taşıyor olacak.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.