2016 Gece Elbisesi Modelleri

 Gece Elbiseleri

Kadınların kendilerini en şık hissettikleri kıyafetler abiye elbiselerdir. Ancak gece elbiseleri de kadınların kendilerini güzel ve şık hissetmelerine olanak tanıyor. Özellikle 2016 için özel olarak tasarlanmış modeller eskiye nazaran daha iddialı ve daha şık olduğundan bu tasarımlara hiç bir kadının hayır diyemeyeceği de aşikar. Yeni modellerde mini etek boyunun favori olduğunu da belirtelim.

Cesur Kadınlara Özel Gece Elbiseleri

Yaka dekoltesi bir hayli geniş ve etek boyu da bir hayli mini olan gece elbiseleri özellikle cesur kadınlara hitap ediyor. Ancak biraz daha farklı modelleri arayanlar da beklentilerini karşılayan modeller bulabilir. Örneğin çizgiler bu sene elbiselerde çok fazla kullanılıyor. İnce ya da kalın şeritli kumaşların tercih edildiği bir sezona giriş yapıyoruz.

Çiçek figürleri yerini geometrik şekillere bıraktı. Ayrıca tek renk olan ve tasarımıyla ön plana çıkan modellerin de revaçta olduğunu unutmayın. Mini etek boyuna ağırlık vermenizde fayda var. Zira etek boyu uzadıkça elbise modeli abiyeye doğru ilerliyor ve bir gece elbisesi olmaktan çıkıyor. Modelleri adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

gece

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.