24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm Full İzle

24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm Full İzle,24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm Full,24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm,24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm izle,24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm tek parça,24 Mart Yaprak Dökümü 147.bölüm divx,Yaprak Dökümü son bölümü,Yaprak Dökümü yeni bölümü

youtube playerdanizle ;

Ali Rıza yine fırtınanın ortasında kalıyor

Leyla’nın geleceğinin yönünü değiştiren Ferhunde, şimdi de Necla’yı tehdit etmektedir. Necla ile Ali Sarper arasında filizlenen aşk, su yüzüne çıkınca, başta ölen eşi Cem’in ailesi olmak üzere herkesin tepkisini çeker. Ali Rıza Bey bir kez daha çocuklarının yaşadığı fırtınanın ortasında kalmıştır.
Necla olumsuzluklardan kaçmak için İstanbul’u terk eder ama Ferhunde’nin gölgesinden kaçamayacağını kısa sürede anlar. Ailesiyle tek bağının ağabeyi Şevket olduğunu bilen Leyla, Necla’yla olan gizli rekabetlerini son olayla kendi lehine çevirir. Ağabeyine daha da yaklaşan Leyla, evdeki durumlardan da onun sayesinde haberdar olur. Fikret için durum iyiden iyiye zorlaşır. Cevriye Hanım ise, Fikret’le Tahsin’in arasını düzeltmek için kendi yöntemlerini kullanacaktır. Gece tavernaya şarkıcı Bahar’dan hesap sormaya gider.
Fikret tüm bunlardan habersiz Necla’nın evinde daha fazla kalamayacağını anlar ve evine dönmeye karar verir. Tahsin ise, aldatmadığı karısı bu bölümde gerçekten aldatacaktır..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.