27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm Full İzle

27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm Full İzle,27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm fragmanı izle,27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm tek parça,27 Mart Akasya Durağı,27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm divx,27 Mart Akasya Durağı 70.Bölüm online izle,Akasya durağı son bölümü

dizi full olarak eklenecektir..

Fragman video ;


yazılı özeti ;

Osman, Tolga’nın Leyla’ya getirdiği baklavayı yiyince şeker komasına girer ve hastaneye kaldırılır. Osman acı bir gerçekle karşılaşır. Çok az ömrü kalmıştır. Bu acıyla yaşayamayacağını düşünen Osman kendisini vurması için bir kiralık katil tutar.

Sinan’ın taksisine binen bir müşterisi, Sinan’ın şoförlüğünü çok beğenir ve ona iş teklif eder. Sinan duraktan ayrılıp turizm firmasında işe girer. Fakat yeni işinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir..

Seyit’in annesi Fato Aney kuaföre gelir ve Gülbin’lere Seyit’i evlendirmek için bir kız aradığını söyler. Şaziment, Seyit için bir kız bulur. Aney çok sevinir ama kız delinin teki çıkınca, Aney bu evliliğe mani olmak için çabalar. Fakat bir problem vardır. Seyit kıza aşık olmuştur.

Ali Kemal doğalgaz faturasını ödeyemeyince Narin’den dayak yer. Ve hemen ek iş bakınmaya başlar. Ayı kostümü içinde el ilanı dağıtmaya başlar. Fakat girdiği kostümün başına ne işler açacağından habersizdir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.