7/24 Profesyonel Hizmet

Bir ev döşerken dikkatle seçilen unsurların başında beyaz eşyalar geliyor. Bunlar uzun süreli kullanılacak olan eşyalardır ve ödenen ücretler de yüksektir. Durum böyle olunca hem uzun yıllar dayanabilecek hem de sorunsuz işlem görecek olan seçenekler tercih edilir. Beyaz eşya seçiminde yapılan en büyük hata servis ağını göz önünde bulundurmadan rastgele bir firmanın ürününü almak oluyor. Kullanımı sırasında hırpalanan bir beyaz eşya zamanla arıza çıkarmaya başlar ve bunların da onarımı kısa sürede yapılmazsa yeni sorunları beraberinde getirir. Siz Kartal’da oturuyorsanız, size en yakın servisini hızla ulaştırabilecek bir firmanın ürünün satın almalısınız. Sadece bir telefonla Kartal arçelik servisi adresinize gelir ve uzman kadrosu ile bakım onarımını yaparak ayrılır.

arçelik servisi
gta

Beyaz eşyalarda meydana gelen bir sorunun yaşamı ne kadar zorlayacağını hepimiz tahmin edebiliyoruz. Günlerce bozuk kalan bir buzdolabı, bir çamaşır ya da bulaşık makinesi bize yeni sorunlar açacak demektir. Kartal Arçelik servisi sayesinde bütün beyaz eşyalar kısa sürede onarılır ve onarım işlemi de faturalandırılır. Fatura kesme işlemini her servis yapamaz, bu ne kadar profesyonel olduğunun da göstergesidir.

Evinize gelen bir Maltepe arçelik servisi yaptığı ufak bir işlem için bile faturasını keser ve bu ürününüz için yeni bir garanti anlamına gelir. Bir beyaz eşyanın parçası mı değişti, değişen o parça için hemen yeni bir garanti oluşur. Garanti kapsamında çıkan sorunlar için ileriki zamanlarda yeniden ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Özel Arçelik servisi sayesinde İstanbul’un neresinde yaşıyor olursanız olun size kısa sürede ulaşırlar. Servisin gezici araçları bulunuyor ve sizin merkeze açtığınız bir telefonun ardından en yakın araç adresinize yönlendiriliyor. Ümraniye’den arıyorsanız hemen Ümraniye arçelik servisinin en yakın aracı verdiğiniz adrese ulaşır.

Sorunlarınızın kısa sürede ve kolayca çözülmüş olması yüzünüzü güldürecektir. Artık beyaz eşyalar bozulduğunda kaderine terk edilmiyor ve Ümraniye Arçelik servisi size anında ulaşıyor. Peki, siz servise nasıl ulaşacaksınız? Hemen adresini ziyaret edin ve servis telefonunu öğrenin. Aynı zamanda da site içerisinde servis ağı hakkında bilgiler yer almaktadır. 7 gün 24 saat hizmet sunan, 25 yıllık tecrübesiyle sizlere çözüm getiren firmaya ister mobil isterseniz sanal olarak ulaşabilirsiniz.

3 Comments

  1. Kurban bayramının ortasında buzdolabım bozuldu. Tatil günü, bayram demeden yetiştiler. Bütün kurban etleri heba oluyordu yoksa. Teşekkürler tekrar.

  2. Aynı hata tekrarlarsa garanti kapsamına alınıyor olması çok güzel. Sonuç olarak kul yapısı, arızalanabiliyor.

  3. Bence çok profesyonelce. Diğer teknik servislerde ne ödediğimiz belli değil ama burada her şey faturasıyla yapılıyor. Ödeme yaparken içim çok rahattı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.