Adak kurban satış yerleri

Özellikle İstanbul’ da adak satış yerleri bulmak oldukça zor oluyor. Çoğu zaman özellikle Avrupa yakasında kesim yeri bulmak zorlaşıyor ve adak kesim işleri hep daha sonralara bırakılıyor. Oysaki artık İstanbul Beylikdüzü’ nde sizler için güvenilir bir adak kurban merkezi bulunuyor.

adaklık
gta

Seçkin ve tamamen sağlıklı hayvanlardan oluşan adaklara uygun canlı hayvan türleri ile hizmet veren  firması bu alanda başarısını gittikçe büyütüyor. 29 yılı geride bırakan köklü firmaların arasında yerini alan firmada, tamamen güvenilir ve İslami koşullara göre kesim yapan adak kurban satış yerleri arasında yer alıyor.

Allah yoluna adayacağınız adaklarınızı fakir ve garibanlara dağıtmak size sevap olarak yazılacaktır. Bu sebeple, olabildiğince yağı az ve etli bir hayvan almak dağıtılırken daha verimli olmasını sağlar. Tüm hayvanlarına garanti veren niyazioğulları ise bu alanda farkını ortaya koyuyor.

İlk görüşte sizin bile anlayacağınız kalitede ve sağlıkta hayvanlar sattığını görünce adak kurban kesim işlerinizde yüreğiniz rahatlayacak ve bu işi hakkı ile yaptığınız için kendinizle gurur duyacaksınız. Uygun fiyat ve kolay ödeme koşulları ile sizde adaklarınızı ertelemeyin.

3 Comments

  1. 29 yıldır iş yaptıklarına göre güvenilir bir yerdir. Bakalım eğer adak adarsak falan düşünebiliriz.

  2. Kurban bayramlarında düşüneceğim bu yeri. Sonuçta baya bir eski geçmişi var. Teşekkürler.

  3. Böyle yerleri düşünmeliyiz. Hem ödemede kolaylık da sağlanıyor. Öneriniz için teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.