Ağva motelleri

Ağva motelleri

Ağva beldesi otel bakımından olabildiğince zengindir. Moteller genelde dere etrafında konumlanmıştır. Moteller işletmeye Göre hizmet çeşitleri ile gelenlere çeşitli aktiviteler yer vermektedirler. Dört bir yerinde çeşitli motellerde konaklama durumu bulunan yöre dere civarında, deniz civarında ve merkezde olmak üzere çeşitli kalma imkanları kuruludur.

Ağvanın iki tarafını kaplayan dereler çevresinde yeralan moteller doğal ortamı bozmadan konumlandırılmıştır. Benzersiz hoşluktaki bu otellerde tatilinizi huzur içinde bir havada değerlendirebilirsiniz. Tatil yerinde merkezde bulunan oteller dere kenarında yer alan otellere göre fiyatları daha uygundur.

motel tahir a%C4%9Fva 595x446 Ağva’ya Nasıl Gidilir?

Karadeniz üzerinde 2 nehir arasında zarif konaklama ve huzur yeri Ağva. Tatil bölgesine birden fazla bölgeden turlar düzenlenmektedir. Hemen hemen bütün hafta sonları hazırlanan turlar ile Ağva ve Her yerini görmeniz mümkün kılmaktadır. Zamanını güzel bir tatille değerlendirmek isteyenlerin tercih yerlerindendir.

Ağva turları çoğunlukla Şile’den başlar. Şile feneri ve çevresi görüldükten sonra Hacıllı köyüne varılır ve burada Birkaç saatlik dere kenarı turu ile devam eder. Tur düzenleyenlerin sonraki gideceği Ağva merkezdir. Bölgede verilen molada denize girebilir, hediyelik eşya bakabilir, nehir etrafında zaman geçirebilir, bisiklet kiralayabilirsiniz. Bir çok aktivite vardır. Fotoğraf makinanızı yaınıza getirmeyi unutmayın.

Ağva gezileri ile ilgili ufak bir bilgi verdik. Daha fazla bilgiler için tur firmaları ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.