Akrep Burçlarının Para Durumu

Ekonomik problemlerinizi acilen çözmelisiniz. Zamanın kısıtlılığı ortaya çıkacak öğle ki alarm çanları çalacak. Proglanmada ki sıkıntı sizi mahçup bir duruma sokabilir. Bu sıkıntıyı muhtemelen biraz gerilemeyle atlatacaksınız. Bu gercek,paranızı nasıl yönetecenizi biliyormuş gibi rahat tavırlarınız ortaya çıkacak. Birşeyleri yaparken başkalarıyla kıyaslama yapmayın.

Kazanmadan ani verdiniz kararlarla birşeyleri almayın paranızı daha dikkatli harçayın elinizi ateşe sokmayın. Gereğinden fazla düşünmeli ve kararlar almalısınız yatırımlarınız ve harcamalarınızda. Risk oluşturacak mektup,meil vs.. şeyleri herhengibi biryerde bırakmamalısınız. Başkalarının eline gecmemeli. Pratik çözümler bulmalı ve dikkatinizi kaybetmemelisiniz.

the image

AKREPLERİN 2011 İLİŞKİ DURUMLARI

Siz akrepler iç dünyanızda bir yavaşlama,bir duraksama yaşadığınıza meğil verdinizi düşünebilmelisiniz. Ardarda yaptınız objektif  kahramanlıklarda biraz yavaşlama olduğunu göreceksiniz. Satürn’ün nüfuz etmesiyle tamamiyle öznel olarak doğru bildiklerimizin güvenilir olmadını göreceksiniz. Bu deneyimler sizi kesinlikle yavaşlatacak. Siz akrepler ses getirecek yenilikler yapmalısınız.

Doğrultunuzu oldukça olumlu yöne çekeceksiniz. Ani dönüşümünüz de hızlı düşünücek ve yaşamınında kaybettiklerinizi geri yakalayacaksınız. Umutlarınız sizi geleçeğe taşıyacak. İsteklerinizi yapma çabası içine girdinizde tereddüt etmeyeceksiniz. Bu yıl sizin için yarar getirecek.Astroloji | Burçlar | Tarot

AKREP BURÇLARININ 2011 YAŞAM GÜÇLERİ

Akrepler geleçek yılın başlangıcında muhtemelen bir form içinde başlayaçaklar. Organizasyonlarınızda büyük bir katılım gözetilecek. Gecen yıldan sahip olduğunuz enerjiyle bu yılda zaten içinizde mevcut olan yaptırımlarınız devam edecek. Satürn’ün hareketinin aksi yönde yapması sizin sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek. Ziğninizi gereğinden fazla yormaktan kaçınmalısınız.

Akrep Burcunun Aşk Yaşamları

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.