Android Cihazlarda Magic Piano

Android cihazlar için hazırlanmış bir çok piano uygulaması bulunuyor. Ancak bu yazımızda tanıtacağımız Piano uygulaması, diğerlerinden oldukça farklı ve güzel bir Piano uygulaması olarak gözümüze çarpıyor. Uygulamamızın adı; Magic Piano.

Uygulama, grafikleri ve kullanımı bakımından oldukça güzel tasarlanmış. Smule tarafından üretilen ve toplamda bir milyondan fazla indirilme alan bu uygulamayı eminiz ki sizde çok beğeneceksiniz.

Uygulamayı açtığımız gibi üreticisi olan Smule firmasının isminin yazdığı ekran karşılıyor. Hemen ardından ana menümüz karşımıza geliyor. Menüde bulunan Play kısmına girerek uygulama içerisinde bulunan müzikleri rahatlıkla çaldırabilirsiniz. Karşınıza çıkan menüden bedava müzikleri indirip dinleyebilirsiniz. İndirebilmeniz için uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Ana menüde bulunan solo kısmı, pianoyu normal bir piano şeklinde çalmanıza yarıyor. Aynı şekilde Profile kısmından, uygulama için oluşturduğunuz profilin ayarlarını detaylı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

En alt sağ kısımda bulunan Help&Support kısmından oyunun yardım alanına ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.