Android uygulaması – Talking Pierre The Parrot

Son zamanlarda Android marketlerde, Tom Cat Talking gibi bir takım uygulamalar üretilmeye başlandı. Bu tarz uygulamalar, ekrandaki canlıya ne söylerseniz söylediğinizi tekrar eden uygulamalardır. Sizlere tanıtacağımız bu uygulamanın adı; Talking Pierre The Parrot!

Uygulamayı açtığımız zaman bir Loading ekranı ile karşılaşıyoruz. Loading ekranından hemen sonra Download diyoruz. Bu download işini, uygulamanın bir takım eklentilerini indirmek için yapmamız gerekli. Ortalama 12 MB’lık bir dosya indiriyor.

Talking Pierre The Parrot
Talking Pierre The Parrot

Dosyalar indirildikten sonra karşımıza uygulamanın üreticisinin logosu çıkıyor. Hemen ardından uygulamadaki maskot olan papağan geliyor karşımıza. Bir mutfak tezgahının üstünde yer alıyor. Bu kısımda yapabileceklerinizden bahsedelim;

Sol üst köşede yer alan kamera işaretine bastığınız zaman uygulamada yaptığınız her işlemi videoya kaydedersiniz. Alt kısımda yer alan butonları açıklayalım;

İlk buton ücretli olarak çalışıyor. Papağanın çeşmeyi açmasını sağlayabiliyorsunuz. İkinci buton olan kırık bardak butonu, papağanın çeşitli ürünleri yere atmasını sağlıyor. Örn; Bardak, karşık, domates vb. ürünler. Üçüncü buton olan domates, papağana domates atmanıza yarıyor. Son olarak dördüncü buton yani mikser butonu, papağanın mikseri çalıştırıp kapatmasına yarıyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.