Angry Birds Oyunu

İnternette sayısız online oyun yer alır ve bunların pek çoğu eğlencelidir. Hem keyifli bir vakit geçirilmesini hem de eğlenerek oyun oynanmasını sağlayan oyunlardan en meşhuru da Angry Birds Oyunudur.

Angry Birds Oyunu, bir macera oyunudur. Macera kategorisinin en çok oynanan oyunları arasında yer alan Angry Birds Oyunu, bir Android uygulaması olma özelliği taşıyor.

Angry Birds Oyunu
Angry Birds Oyunu

Android işlemci kullanılan akıllı telefonlarda oynanabilen Angry Birds Oyunu dünyaca ünlü bir oyun çeşididir.

Angry Birds’ün Türkçe karşılığı Kötü Kuşlar’dır. Angry Birds Oyunu aynı zamanda ilgili oyun sitelerinden kişisel bilgisayarlara da indirilerek rahatlıkla oynanabiliyor.

Angry Birds Oyunu, karmaşık gibi görünse de basit bir mantık üzere kurulmuş dijital bir oyun.

Basit yönergeler sayesinde oyun kolaylıkla kavranacak ve oynanacak şekilde tasarlanmış. Angry Birds Oyunu hızlı yüklenen bir flash program ile hazır hale geliyor.

Oyunun başlangıcında öncelikle karşınıza dört seçenek geliyor ve bunlardan birini seçmeniz isteniyor.

Seçiminize göre oyunun herhangi bir bölümünde kendinizi buluyorsunuz. Sizden istenen oyunda yerdeki kuşları seçip sapana yerleştirmek ve sapan ile domuz kulübelerindeki kutuları devirmeye çalışmanız.

Eğlenceli bir içeriğe sahip olan Angry Birds Oyununu hem çocuklar hem de yetişkinler büyük bir zevk alarak oynamaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.