Angry Birds’ün Üçüncü Yaşı Şerefine 30 Yeni Seviye Yayınlandı

Rovivo tarafından kullanıcılara sunulan ve dünyada en çok ses getiren oyunlardan biri olan Angry Birds 3. yılını kutluyor. iOS platformunda gösterdiği çalışmalarını Nokia ve Android’de devam ettiren Angry Birds bu çalışmalarını Windows Phone 8 işletim sisteminde yer alarak çalışmalarının karşılığını aldı. İlk çıktığı günlerden beri serilerini sürekli güncelleyen Angry Birds, son olarak Star Wars serisi ile uygulama marketlerindeki yerini aldı.

Kızgın kuşların domuzları alt etmeye çalıştığı oyunda Rovivo 3.yılları şerefine 30 yeni seviye ekledi ve 2 alt bölüm altında topladı bu seviyeleri.

angry birds
angry birds

3.0.0 güncellemesiyle gelen bu yeni bölümlere birde yeni kuş eklemişler. Bu pembe kuşa “En şen şakrak kuş” olarak bilinen bu kuşun eklenmesinin yanı sıra oyunda “doğum günü pastası” dikkatlerdende kaçmıyor..

Angry Birds çıktığından beri bizleri her açıdan etkiledi. Şöyle de bir şey mevcut her açıdan sıkıntımızı gideren bir oyun. Telefonda, tablette, bilgisayarda akıl almayacağınız yerlerde bulnan bir oyun Angry Birds.. Yani bilgisayar bile çok meşhur bir oyun o kadar oyun var ki onların arasına girmesi bile büyük başarı açıkçası. Birde şüphesiz bu oyun ileride çok iyi yerlere gleecek ve şu an ki konumunu 2’ye katlayacak. Rovivo şirketinin kasasına da çok iyi bir miktarda para sokmayı başaracak bir oyun..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.