Arabalarınızı çalınmaya karşı koruyun

Arabalarınızı çalınmaya karşı koruyun

İnsanlar hayatlarında daima araba alamayabiliyorlar ve hayatları içerisinde almış oldukları bu arabaların çalınmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Arabalarına özen gösteren kişilerin gerekli güvenlik önlemlerini sigorta veya korumalık gibi parçalar taktırarak güvenlik önlemi almaktadırlar.

Bunların dışındı araçlarına oto alarmı taktırarak ve oto anahtarı yaptırarak alarmlarını kapılarını uzaktan açabilme özellikleriyle yaptırmaktadırlar.

Bu gibi güvenlik önlemlerinin haricinde yeni araçların sistemlerinde immobilizer diye adlandırılan bir güvenlik sistemi mevcuttur. Bu elektronik devrenin aracınızda bulunması, aracınızda düz kontak yapılma ihtimalini ortadan kaldırarak arabanızın çalınma ihtimalini sıfıra düşürmektedir.

İmmobilizr olan sistemlere de immobilizer anahtar yaptırarak aracınızı daha da güvenli hale getirebilirsiniz.

Bu tür anahtarlarınıza süs oldun diyerek sustalı anahtar da takabilirsiniz ve hiç olmadık durumlarda bu tür anahtarlıklar bir konserve açmak gibi zor anlarınızda da yardımcı olacaktır. Araba anahtarlarınıza takacağınız sustalı anahtar çeşitlerine linkleri tıklayarak istediğiniz türde anahtarlıkları beğenerek satın alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.