araç takip sistemi fiyatları

Araç takip sistemi fiyatları ilk çıktığı günlere göre oldukça düştü. Artık sadece büyük firmalar için değil orta ve küçük ölçekli firmalar için de araç takip sistemi kullanılabiliyor. Araç takip sisteminin en büyük yararı ister büyük bir filonuz ister bir kaç aracınız olsun bu sistem sayesinde oturduğunuz yerden tüm araçlarınızı kontrol edebiliyorsunuz.

araç takip
araç takip

Önceleri sadece dağıtım ve taşıma firmaları için kulanılan sistemlerin fiyat olarak oldukça düşmesi sonrası araçla hizmet veren restoranlar, hizmet firmaları gibi bir çok firma tipi araç takip sisteminden yararlanmaya başladı. Ayrıca yeni tip araç takip sistemlerinde artık aracın yaklaşık yer tahmini yerine tam bulunduğu nokta harita üstünde gösteriliyor.

Bu sayede özellikle hizmet sektöründeki firmalar müşteriye gönderdikleri servis araçlarının gitmesi gereken noktaya daha çabuk ulaşması için yardımcı olabiliyorlar. Örneğin ana yolda trafik içinde sıkışan bir servis aracınızı yan yolları tarif ederek müşterinize daha çabuk ulaştırabilirsiniz.

Araç takip sistemi firmaları artık ana izleme merkezini de istediğiniz noktaya kurabiliyorlar. Bu sayede işyerinizde alan işgal etmek yerine araç takip için ayrı bir birim oluşturabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.