Armutlu’da güzel bir tatil yapmak

Armutlu, geçmişte Bursa’nın Gemlik ilçesine bağlı bir turizm beldesi iken, ekonomisinin ve nüfusunun giderek artması neticesinde ilçe olarak Yalova iline bağlanmış olan armutlu tatil kelmesi ile çoğu zaman birlikte anılsa da, ilçede yoğun olarak zeytincilik de yapılmaktadır. Armutlu’da yetişen zeytinler, Türkiye’nin en lezzetli ve kaliteli sofra zeytinlerinden birisidir.

armutlu tatil

Ancak halkın öncelikli geçim kaynağı yaz – kış turizmdir. Güzel ve temiz bir denize sahip olan armutlu tatil köyü ve otel işletmeleri aynı zamanda kaplıca hizmeti de vermektedir. Bu da ilçenin yaz – kış yerli ve yabancı turist çekmesine olanak sağlamakta, bu da ilçe ekonomisinin büyük ölçüde artmasına yardımcı olmaktadır.

Armutlu’da bir çok ünlü tatil köyü ( ihlas armutlu tatil köyü gibi) ve otel bulunmaktadır. Bu otel ve tatil köylerinin erken rezervasyon ve kiralık devremülk avantajlarından faydalanmak için adlı internet sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İnternet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ya da 0 212 551 73 58 numaralı telefonlarımızdan bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.