Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti

Asansörlü nakliyat Ankara firmaları arasında hızla yayılan bir yöntemdir. Genel olarak ekipler mobilyaların ve diğer eşyaların paketlenmesi ile işe başlarlar. Bu paketleme özel bir işlemdir. Her eşya tek tek ve dikkatle paketlenir. Paketleme işlemleri bittikten sonra uygun açı ve mesafe ayarlanır. Uygun açı ve mesafe ayarlandıktan sonra ise kurulum işlemine başlanır.

asansörlü evden eve nakliyat
asansörlü evden eve nakliyat

Paketleme işlemi ve kurulum bittikten sonra eşyalar balkondan veya pencereden asansör sepetine konularak indirilir. Araçta istifleme işlemine geçilir. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınız genellikle hiç hasarsız taşınabilir.

Nakliyehizmetlerinde eşyalar taşıma şirketleri tarafından herhangi bir zarara karşı sigortalanabilir. Güvenlik nedeni özel eşyaların paketlenmesi sırasında tutanak tutulması istenebilir.

Evden eve nakliyatın en büyük artılarından biri de çok hızlı olmasıdır. Genellikle taşınma birkaç saat içinde gerçekleştirilir. Eşyaların durumu ne olursa olsun taşınma 1 iş gününden fazla sürmez. Şehirlerarası taşınma zahmeti de bu yöntemle kolayca aşılabilir. Evden eve nakliyat firmaları eşyalarınızı uygun fiyatlarla yeni yuvanıza taşırlar. Eşya taşımamak hem sağlığınıza hem komşularınızla olan ilişkilerinize fayda sağlayacaktır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.