Aşk-ı Memnu 76. Bölüm Özeti…

Halid Ziya UŞAKLIGİL’in ölümsüz eseri olan Aşk-ı Memnu’da final bölümüne yaklaşılıyor.Dizi her hafta yeni bir heyecan, yeni bir merak uyandırıyor.Bihter ile Behlül’ün aşkı yeniden mi filizleniyor ? Adnan Bey bu durumu öğrenecek mi ? Behlül ile Nihal’in son durumu ne ? Aşk-ı Memnu herşey için

Behlül için kötü başlayan sürpriz doğumgünü partisi gecesi, Nihal’in yeni sürpriziyle bambaşka bir renge bürünüyor.
Bihter’in oyunu amacına ulaşmış ve Behlül’ü ayağına kadar getirmiştir. Behlül, Bihtere karşı çok hırslanır. Sürpriz doğumgünü partisi sürerken, Adnan Bey de herkesten gizli görüşmeye gittiği Sait’in, anlattıklarının etkisindedir.
Firdevs’in, Çetin Özder’den sakladığı gerçekler, Peyker’lerle karşılaşmalarında ortaya çıkar. Çetin Özder’i kaybetme korkusu, Firdevs Hanım’ın evlilik teklifine vereceği cevabı hızlandırır.
Bihter ve Adnan geceden erken ayrılırlar. Gece Behlül ve Nihal için sürecektir. Behlül için kötü başlayan gece, Nihal’in yeni sürpriziyle bambaşka bir renge bürünür.
Yaşadığı pişmanlığın ve suçluluk duygusunun altında ezilen Behlül ilk kez hislerini Beşir’le paylaşır. Tek isteği Nihal’in mutluluğu olan Beşir, ardında bırakacağı emanetiyle ilgili son kararını verir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.