Aşk ve Ceza 22. Bölüm Özeti

Aşk ve Ceza 22. Bölüm Özeti

Yasemin ve Savaş aşkı yeniden alevleniyor!
Yılın dizisi haline gelen Aşk ve Ceza, izleyenleri soluk soluğa bırakacak aşk ve gerilim dolu yeni bölümüyle ekranlarda seyredilmeye devam ediyor.


Ayrılık  acısına dayanamayan Savaş, Yaseminin kapısına dayanır. Savaşın aşkına karşı koyamayan Yasemin kendini büyük bir çelişki içinde bulur. Okul dönüşü babası Ahmeti karşısında gören Çiçeki korku dolu anlar beklemektedir.

Eski bir ajans müşterisinin geri dönmesi Yasemini sevindirirken Sevgiyi rahatsız eder. Yaseminin tekrar Savaşla birlikte olmasına annesi Leyla hanım şiddetle karşı çıkmaktadır.  Şahnur Yaseminin bir açığını yakalamak için bir adamını görevlendirmektedir. Ahmetin uyuşturucu madde taşıması için yaptığı baskılara boyun eğen Şahnur, kardeşi Palayla ölümüne tartışmaktadır. Yasemin Savaşın holdingine gittiğinde korkunç bir manzarayla karşılaşmaktadır.
Yasemin ve Savaşın rüya gibi geçen tatili acaba nasıl bozulacak? Babası Çiçeki neyle niçin tehdit edecek? Yasemini holdingde bekleyen sürpriz ne? hepsinin cevabı bu haftaki bölümde…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.