Avizelerinizden sıkıldınızmı ?

Avizelerinizden sıkıldınızmı ? genelde evlerimizde aydınlatma sistemi olarak en çok kullanmış olduğumuz dekoratif yardımcılarımız avizelerimiz olmuştur. Zaten çok fazla geriye dönmemize gerek yok taşlı avizelerin meşhurluğu ve dekoratif açıdan evinize ve aydınlatmaya katmış olduğu dekorafitlik oratada ama bundan sonra bu durum biraz değişebilir gibi geliyor.

Avizeler
Avizeler
Avizelerden sıkıldınız mı ?
Avizelerden sıkıldınız mı ?

Eğer avizelerinizden gerçekten çok sıkıldıysanız size önerimiz japon lambası’ olacaktır. Özellikle bu ürünleri daha önceleri Japon filmlerinde görürdük bal kabağına benzeyen oya ile kaplı olan avize modeli şimdi Türkiyedede yaygın olarak kullanılmaya başlanıcak ve yeni dekoratif unsurlar arasında yerini alcak gibi duruyor.

japon lambası nedir?
japon lambası nedir?
japon lambası çeşitleri
japon lambası çeşitleri

Eğer sizde avizelerinizden artık sıkıldıysanız, farklı evinizi daha şık daha dekoratif bir hale getirmek istiyorsanız japon lambaları tam size göre. Bu ürünler şuanda internet aracılığı ile yada koçtaş gibi mağazalarda ulaşmanız mümkün fiyatlarınında oldukça cazip olması dekoratif tutkunlarının ve evinde farklılık yaratmak isteyenlerin büyük ilgisini çekiyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.