Ayakkabı dünyası modelleri

Bu yıl kış sezonu için Zara’nın üretmiş olduğu modellerde krem, kahverengi ve siyah renkler kullanılmıştır. Uzun çizmelere yer verilmiştir. Üretilen çizme modelleri genellikle diz altı ve rahattır. Ayrıca sade çizgilerin kullanıldığı ürünler de bulunmaktadır. Klasik modellere daha fazla yer verilen koleksiyonda tokalar ve kemerler de kullanılmıştır.

ayakkabı
ayakkabı

2012 sonbahar sezonunda zıt renkler göze çarpmaktadır. Koyu renklerin daha fazla kullanıldığı modellerin yanı sıra canlı renklere de yer verilmiştir. Ayakkabı dünyası sektöründe birçok marka üretmiş olduğu son moda renk ve desenlerdeki ürünleriyle beğeni toplamaktadır. Bu yılın gözde ürünleri arasında çivi topuklar ve süet ayakkabılar bulunmaktadır. Kırmızı, yeşil ve sarı gibi renklere de üretilen ürünlerde yer verilmiştir. Önceki yıllarda moda olan leopar ve hayvan desenleri bu yılda en fazla tercih edilenler arasındadır. Ayrıca çiçek desenlerine de yer verilmiştir.

Kış sezonunda uygun fiyatlarla şık ve rahat ayakkabılar bulabilmeniz mümkündür. Erkekler için üretilen modeller hem günlük yaşam hem de iş hayatı için oldukça idealdir. Genellikle tasarımlarda iki renk kullanılmıştır.

Farklı malzemelerden üretilen ayakkabılar arasında süet, deri ve rugandan üretilmiş modeller de bulunmaktadır. Orijinal ve şık birçok tasarım piyasaya sunulmuştur. Erkeklerin en sık kullandığı renkler arasında kahverengi yer almaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü markalardan Pierre Cardin, Dexter ve Puma gibi markalar farklı stil ve tarzlarda yüzlerce ürün kişilerin beğenisine sunmuştur.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.