Ben10 Dünyası

Oyun sadece çocuklara özel bir şey değildir. İnsan olan, eğlenmeyi seven ve özellikle içerisindeki çocuğu halen yaşatan insanların en büyük zevklerinden birisidir oyun oynamak.

Günümüzde oldukça yaygınlaşan sanal oyun sitelerinin genel ziyaretçi yaş ortalaması oyunun sadece çocuklar tarafından yapılan bir etkinlik olmadığını ispatlıyor.

Herkes çok sever bilgisayar oyunlarını. Kimisi büyük oynar, kimisi küçük. Kimisi jogos do ben10 oynar kimisi Ben10 jogos ile idare eder. Bu kişilerin zevkine ve oyuna bakış açılarına göre değişir.

Özellikle erkekler oyun oynamayı çok ciddiye alarak hayatlarında büyük bir zamanı oyun oynamak için ayırırlar. Erkeklerin en çok oynadıkları oyunlar ben10 ve helikopter oyunlarıdır. Bu tür oyunlar kızlar tarafından oynansa da erkekler tarafından ziyaret edilme oranları daha yüksektir.

ben10
ben10

İnternet üzerindeki oyun sitelerinin hepsinin çocuk oyunları ile dolu olduğu sanılır.

Hâlbuki bu sitelerin ziyaretçilerinin yaş ortalaması 15 – 23 yaş aralığıdır. Oyun oynamayı çok seviyor fakat kendinize uygun bir oyun sitesi bulamıyorsanız sitesine girerek bunların hepsini yapmanız mümkündür.

Bu adreste birbirinden güzel Jogos do ben10, zekâ oyunları, ben10 jogos oyunları gibi farklı oyun kategorilerini bulabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

3 Comments

  1. Çocuk oyunları olmasına rağmen 15-23 aralığında olması şaşırtıcı ama cidden bende 20 yaşında biri olarak sevdim. 😀 Çok iyi bir site bir şekilde insanı çekiyor.. 🙂

  2. Tahir beyin bahsettiği gibi insanı bir şekilde çekiyor bu site. Çok kaliteli oyunlar var. 🙂 Teşekkürler öneriniz için.

  3. Artık sürekli oyun oynadığım siteler arasına koymak zorundayım bu siteyi. Ben 10 oyunları da çok zevkliymiş. Teşekkürler. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.