Beyaz eşyalar emin ellerde

Günlerce süren beyaz eşya tamiratları, arızası giderilmemiş ürünlerin sahiplerine iade edilmesi veya avuç dolusu para dökmeniz gereken onarım işlemleri İstanbul’un çok sayıda semti için tarih olmuş durumda. Son teknoloji cihazlar, gayet profesyonelce hizmet veren ekipler tek bir çatı altında toplanarak gece gündüz Arçelik marka ürünlerin tamirat ve bakımlarını yaparak İstanbullulara maksimum kalitede bir hizmet sunuyor. Pendik Arçelik Servisinin hizmetlerinden en çok faydalanan dolayısıyla kaliteden de en çok istifade eden semtler arasında yer alıyor.

arçelik servis
arçelik servis

Ancak Pendik gibi onlarca semt bu teknik servisin hizmet alanı içerisinde mevcut. Sancaktepe Arçelik Servisinin yoğun bakıma aldığı semtlerden bir diğeri. Üstün kalite ve müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri öncelikli çalışma prensibi haline getirmiş olan ekipler haftanın her günü hizmet veriyor. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebileceğiniz teknik servis, arıza onarımı kavramına bakış açınızı değiştirecek kadar iddialı. Çünkü sektöründe hızlı ve ekonomik servis olanakları ile lider bir konuma yükselmeyi kısa zamanda başardı.

Çekmeköy Arçelik Servisi hizmetlerinden maksimum düzeyde yararlanabileceğiniz onlarca semtten bir diğeri. Teknik servise ulaşarak beyaz eşyanızın arızalandığına dair bilgi vermeniz yeterli oluyor. Ekipler hemen harekete geçerek adresinizden ürünü teslim alıyor ve olabilecek en kısa sürede arızayı gidererek ürünü çalışır vaziyette size teslim ediyor. En konforlu teknik servis hizmetini alabileceğiniz bu ekibe adresinden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden onarıma alınan eşyalarınızın durumu hakkında takip yapabilme olanağına da sahip olacaksınız. Böylece ürününüz hakkında son bilgileri edinmek için saatlerce süren bir telefon trafiğine maruz kalmaktan da kurtuluyorsunuz. Çok sayıda kişi basit arızalar meydana gelmesi halinde evdeki eşyasının yokluğunu dahi anlamadan ürünü onarılmış bir şekilde adresine teslim edilmiş oluyor.

3 Comments

  1. Arçelik servisleri hakkında detaylı bilgiye verdiğiniz adresten ulaşabiliyorum. Teşekkürler.

  2. Arçelik servisleri kaliteli fakat adres bulma sıkıntısı çekiyordum. Sayenizde oda gitti. Teşekkürler.

  3. Arçelik servislerinde adres sıkıntısını bende çekmekteydim fakat artık elimde bu site var. Bütün hepsi var. Teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.