Blackberry Aristo Sahaya İniyor

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir habere göre Blackberry Aristo ortaya çıkacağının sinyalini verdi. Üstün özelliklere sahip bu cihaz ile Blackberry bende burdayım der niteliğinde.

Son yıllarda Blackberry’den pek bir atak görememiştik. Acaba şirket zor durumda mı derken ortaya sızan bir habere göre Blackberry gizli kozunu ortaya sürmek için kabuğunu çekilmiş gibi görünüyor.

Blackberry Aristo Sahaya İniyor

Blackberry’nin en iyi kozu olan bu telefon üst düzey kullanıcılara hitap eden bir cihaz niteliğini taşımaktadır. Bu cihazda adeta yok yok diyebiliriz.

LTE bağlantı ve 4.3 inc OLED dokunmatik ekrana sahip olan bu cihaz içerisinde dört çekirdekli Qualcomm Krait işlemciye sahip. 8.5 mm gibi iddialı bir inceliğe sahip olan bu telefon NFC desteği de sağlamaktadır.

Blackberry gerçekten iddialı bir cihazla piyasaya çıkmaya hazırlanırken bu telefonun ikinci nesil Blackberry 10 serisi olarak görücüye çıkacağı da söylentiler arasında. 2013 ikinci çeyreği sonrası piyasaya sürülecek olan bu telefon ayrıca 8 MP arka ve 2 MP ön kameraya sahip olacak. Şimdiden sabırsızlıkla bu ürünü beklemekteyiz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.