Bosch Servisi – Değişim Klima

Değişim klima ve den ortak kampanya ! Şimdi bosch markalı tüm ürünlerin bakım ve onarımlarında özel indirimler sizleri bekliyor. Yaptıracağınız her servisden kazancınız %50 ye varan indirimlerle hafta içi ve hafta sonu nöbetçi servis uygulamasıyla sizleri bekliyor.

Sektörün önde gelen isimlerinden olan ve kartal bosch servisi hizmetleri veren değişim klima personeli sizlere sunduğu özel çözümlerle klima bakımlarınızı ve onarımlarınızı profesyonel işçilikle gerçekleştiriyor. Aynı zamanda bosch beyaz eşyalarınızın bakımlarını ve arıza çözümlerini gerçekleştiren servis sizlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Değişim Klima Bosch Servisi
Değişim Klima Bosch Servisi

Kartal bosch servisi hizmetlerinde garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Bosch markalı herhangi bir ürünün tüm bakımları yapıldıktan sonra firmadan alacağınız garanti cihazın bir yıl içerisinde çıkartabileceği tüm arızaların ücretsiz olarak onarımının gerçekleşeceği anlamına gelmektedir.

Aynı zamanda değişim klimadan alacağınız her bosch servisi hizmeti kartal genelinde aynı gün ve maksimum yarım saat içerisinde gerçekleştirilmektedir. Geniş servis ağıyla aynı gün servis hizmeti verebilen firmayı seçerek zamandan ve paradan kazanabilirsiniz.

Firma yapmış olduğu çalışmalarda başta müşteri ihtiyaçlarının kesin bir şekilde belirlenmesi , en uygun çözümün en kısa sürede ortaya konulması gibi pek çok konuda sektöre yenilikler kazanmıştır. Bosch servisi konusundaki deneyimli teknisyenleriyle verdiği hizmetlere garanti uygulayan firmayı tüm bosch tüketicilerine tavsiye ediyoruz.

Bosch servisi hizmetlerinin anadolu yakasındaki bölgelere göre dağılışlarını yazımızda yer alan bağlantılardan takip edebilirsiniz. Hizmetleri detaylı bir şekilde incelemenizi ve servis çağırmadan önce mutlaka kaliteli bir firma bulmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazımızı sonlandırırken ilgili firamaya ait iletişim bilgilerinede yer vermek istiyor ve kartal bosch servisi çağrı merkezi numaraları olan 441 26 96 ve 387 12 12 numaralarını sizlere belirtiyoruz. Firmanın kartal da bulunan atölyesini atalar mahallesinde ziyaret edebilirsiniz. Bosch servisi hizmetleri konusunda kaliteli bir firmayla çalışmanız gerektiğinde yapmanız değişim tekniği aramaktır.

3 Comments

  1. Hızlı, kaliteli ve bütçenizi sarsmayacak teknik servis. Herkese öneriyorum.

  2. Teknik servis yaptıktan sonra memnun kalıp kalmadığım ile ilgili telefon ile geri dönüş yaptılar. Gerçekten işlerini iyi yapıyorlar.

  3. Eskiden yoğunluktan dolayı servisleri 1 hafta beklerdik, ama şimdi gün içerisinde halledebiliyoruz. Gerçekten tebrik ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.