Bursa’da Lojistik Firmaları

Sanayi bakımından gelişmiş olan illerimizin başında gelen Bursa nakliyat konusunda da Türkiye’nin zirvesinde yer alan birkaç şehirden birisidir. Bunun nedenlerini ve niçinlerini bu yazımızda anlatmaya çalışacağınız.

Bunun en büyük nedenlerinin başında, Bursa’nın çok sayıda gerek bütün Türkiye’ye satış yapan, gerekse de yurtdışına ihracat yapan global firmalara sahip olmasıdır. Bu firmalar, lokal pazarlama yapmanın yanı sıra, globalleşen dünyanın bir gereği olarak ürettiği ürünleri dünyanın her yerine yayarak, daha büyük cirolar elde etmeyi amaçlamaktadırlar.

bursa nakliyat
bursa nakliyat

Birçok tekstil fabrikasına sahip olan Bursa, Türkiye’nin tekstil ihtiyacının büyük bir çoğunluğunu karşılamanın yanı sıra, bütün Avrupa’ya ve Doğu ülkelerine ihracat yapmakta ve dış ticaretin önemli bir payını oluşturmaktadır.

Hal böyle olunca Bursa’da lojistik firmalarının gelişimi de şaşırtıcı değildir. Gelişmiş kara yollarının kesiştiği bir noktada olan Bursa, lojistik giderlerini en aza indirgeyerek firmaların lojistik harcamalarında kısıtlamaya gidebilmelerine olanak sağlar.

Bunun dışında Bursa evden eve taşımacılık konusunda da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. Bunlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

3 Comments

  1. iyi bir itibar bırakmak önemli gerçekten çünkü yapılan işi beğenince arkadaşlar arasında da ismi yayılıyor

  2. bu kadar gel git bir denizde olur heralde :)biraz yorduk ama işin hakkını veriyorlar teşekkür ediyorum.

  3. işlerini özveriyle yapıyorlar ve bir istediğnizi ikiletmiyorlar çok memnun kaldım tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.