Cengiz Ehliz

Cengiz Ehliz

Network dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan cengiz ehliz, düşünülmeyeni düşündü ve yapılmayanı yapmak üzere kolları sıvamış gibi görünüyor. Network alanında sağlam projelerden birisine imza atan cengiz ehliz, flexkom Network ile katılımcılara kazanma ve fırsatlardan faydalanma gibi çeşitli olanaklar sunuyor.

cengiz ehliz
cengiz ehliz

%100 yerli girişim ve yurt dışından sürdürülen özel bir çalışma olan Flexkom Network, insanların internet üzerinden yapmakta oldukları alışveriş keyfini çok daha kolay ve çok daha eğlenceli yapmaları için büyük bir fırsat. Piyasaya çıktığı ilk günden beri aynı heyecanı koruyan ve Ocak 2012 tarihinde 60 bin distribütörün yer aldığı bir network hedefleyen sistem, hedeflerine adım adım yaklaşıyor.

Türk girişimciler arasında önemli bir yere sahip olan Cnegiz Ehliz, Flexkom Network adına bugüne kadar gelinmiş noktayı özetlerken şu cümleleri dile getiriyor.

“6 bin distribütörle çalıştık ve distribütör sayısı giderek artıyor. Dünya genelinde 60 bin distribütör hedefine ulaştığımızda bir Türk girişiminin geldiği noktayı hep beraber göreceğiz. Sistemimiz hem satış birimlerini hem de alıcıları koruyan ve onlar için kurulmuş bir alt yapıya sahiptir.”

Flexkom Network projesine geniş açıdan baktığımızda, Cengiz Ehliz tarafından kurulan ve internet adına yepyeni birşeyin bulunduğu bir tablo bizi karşılıyor olacak. İyice incelendiğinde görebilirsiniz ki benzerleri olan fakat çok önemli noktalarda fark yaratan bir sistem bizi bekliyor olacak.

Cengiz ehliz ve ekibine böylesi güzel bir çalışmayı hazırladıkları için tebrik ederiz…,

Cengiz ehliz video –>

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.