Çin yapımı cep telefonları

Çin yapımı Çin telefonları

Çin hükümeti dünya ekonomisinde söz sahibi olmaya çok yaklaştı ve bunu emin adımlar atarak sağlamlaştırmaya çalışıyor. Geçmişte Çin hükümetinin hiçbir gelir kaynağı yok iken artık teknolojik olarak da diğer ülkelerden üstün bir sanayiye sahip diyebiliriz.

Çin devletinin teknolojisi başka teknolojileri örnek alarak aynı ürünün daha ucuza piyasaya sürmesini sağlamaktır. Özellikle Çin cep telefonları bu konuda dünyaca ün salmış bulunuyor.

çin telefonları

Çin öncelikle cep telefonları konusunda taklit etmeye başladı ve devamını tüm sanayiyi örnek alarak kendisini geliştirmiştir. Şuanda Çin devletinde bulamayacağınız hiçbir ürün yoktur ve dünyanın en ucuz ürünleri Çin’dedir. Çin her şeyi bu kadar ucuza mal ederken neden daha fazla para ödeyesiniz ki?

Özellikle dünyanın en iyi cep telefonlarından biri olan iphone telefonunun aynısını yaptılarsa. Iphone 4 çıkmasının ardından aynısını, aynı özelliklerle piyasaya süren Çin iphoone satışlarında patlama yaşanıyor. İ phone telefonundan sonra satışlarda patlama yapan yine en pahalı telefonlardan biri olan pinphone, iphone un hemen arkasında yerini almış bulunuyor.

Çinde üretilen cep telefonları

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.