Çin’de fuara siz de katılın

Çin son yıllarda dünya ekonomisinde büyük bir yere sahip olmuştur. Artan nüfusu ile güçlü bir ülke olma yolunda gitmeye devam ediyor. Hızla gelişen bu gibi ülkeler büyük yatırımcıların da gözdesi haline gelmiştir. Tabi ki yatırımı yapabilmek için öncelikle sektörünüzü belirlemelisiniz. çin gibi gelişen bir ülkede belirli zamanlarda yükselen ürün grupları bulunmaktadır.

çin fuarları
çin fuarları

Ülke üzerindeki araştırmalar yapmak oldukça zordur. Çünkü daha önce gitmediğiniz ve hiçbir bilginizin olmadığı bir ülkede yatırım yaparken yapacağınız araştırma da bir o kadar zor olur. Bu zorlukları aşmamız için bizlere yardımcı olabilecek profesyonel ekip ya da firmaların olması gerekir.

Bu gibi ihtiyaçlara cevap verebilmek için kurulan ve Türkiye de başarılara ulaşan firmalardan birisi Maris Global’dir. Maris Global şirketi sizlere çin danışmanlık hizmeti sunarak ülke üzerindeki firmalar ve pazarlar hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

çin fuarlarına katılımınız için de sizlere yardımcı olan Maris Global firması, yatırımlarınızı da hangi sektörde yapmanız için fuarlarda bulunmanız gerektiğini düşünüyor.  adresinden Çin’deki yaklaşan fuarları görebilirsiniz. Belirlediğiniz fuarlara gitmeniz içinde sizlere yardımcı olacaktır.

3 Comments

  1. 2013 yılındaki otomobil fuarı tarihlerini ve fuara katılım için gerekli şartları öğrenebilir miyim

  2. Çinden ithal makyaj malzemeleri getirtmeyi düşünüyorum ortalama nakliye süresi nedir mesela 11. ayda sipariş versem ne zaman ürünler elimize ulaşır ve ithalat ücreti ne kadardır istanbula ?

  3. Fuarlar yaklaşık olarak ne kadar sürüyor bizim ülkemizdeki gibi 1-2 hafta arası mı daha mı kısa süre ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.