Cumaya Kalsa 6. Bölüm Özeti

Cuma ve Şebnem’in karşı dairesine yeni komşuları taşınıyor. Karı koca, bozuk olduklarını düşündükleri bir telsizle de, yeni komşularının kocasının bir sırrını öğreniyor.
Cuma ve Şebnem’in karşı dairesine yeni komşular taşınır. Şebnem onlara artık kullanmadıkları bebek telsizini verir. Akşam da komşulara yemeğe giderler. Bu arada, telsizin bozuk olduğu için vermedikleri alıcısını, Berk kurcalarken tamir etmiştir. Cuma ve Şebnem yemekten sonra eve döner, yeni komşuların arkasından dedikodularını yapmaya başlarlar. Bu sırada telsizin evde kalan alıcısından komşularının konuşmalarını duymaya başlarlar. Bir anda telsiz evin eğlencesi haline gelir. Herkes komşuların konuşmasını dinlemektedir. Adamın bir sırrını da öğrenirler. Sonra, yeni komşular ziyarete gelince, bu durum ortaya çıkar ve işler karışır.
Okul aile birliği, bağış toplamak için bir tombala oyunu düzenlemektedir. Ödül bir su yatağıdır. Cuma ve Kerem bunu duyar duymaz su yatağına kazanmak isterler. Cuma, su yatağını hile yaparak kazanır ama yeni yatağın üstünde Şebnem’e baktıkça, hile yaparak haklarını yediği insanları görmeye başlar. Yeni yatak Cuma’ya zehir olur. Kendini kurtarmak istedikçe daha çok dibe batar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.