Davlumbaz Ölçüleri Mutfağınızla Uyum Sağlıyor

Mutfağınızdaki her türlü yemek kokusunu ortadan kaldıracak olan, yağlı buharı içine çekecek olan sizlerden uzak tutacak olan, evinizdeki eşyalara yağlı yemek kokularının sinmesini önleyecek olan bir ürün kullanmak istiyorsanız Arçelik Davlumbaz kullanın. Arçelik davlumbaz ile ocağınızda pişirdiğiniz en ağır kızartma kokularının, ızgara kokularının, rahatsız edici yemek kokularının önüne geçmiş olacaksınız. İsteklerinizi karşılayacak olan güzel bir ürün olan davlumbaz duvar tipi ve ada tipi olmak üzere değişiyor. Ve her iki farklı tipin de ölçülerinde değişkenlik oluyor. Duvar tipi davlumbaz ölçüleri; 60 cm, 70 cm, 75 cm, 90 cm ve 100 cm iken ada tipi davlumbaz ölçüleri ise; 90 cm, 45 cm ve 33 santimetredir.

 

davlumbaz fiyatları
davlumbaz fiyatları

Davlumbaz Kullanın Rahatsız Edici Ağır Yemek Kokularından Uzaklaşın

Duvar tipi davlumbaz modellerinin genel ve teknik özellikleri arasında; yoğun çalışma konumu, filtre doluluk göstergesi ve hava temizleme özelliği vardır. Kontrol tipi; elektronik – soft touch ve lamba tipi halojendir. Hava emiş gücü (m3/saat): 830, 3 olan ve hız ayarına sahip olan davlumbaz ile mutfağınızdaki ağır yemek kokularının önüne geçmiş olacaksınız. Kaset tip filtre kullanılan davlumbaz modelinin 2 adet filtresi vardır. 2 adet lambası ve 20 W güce sahip olan otomatik zaman ayarlı kapanma özelliği olan davlumbaz kullanırken teknolojiden en iyi hali ile yararlanacaksınız. Opsiyonel karbon filtresi ve min: 36 dBA Max: 56 dBA ses seviyesine sahip olan davlumbazın 1.seviye: 36, 2. Seviye:45, 3. Seviye ise 53 dBA olarak ayarlanmıştır.

Davlumbaz modellerine dair daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz. adres üzerinden online olarak alışveriş yapabilir ve ihtiyacınız olan davlumbazı alabilirsiniz.

Etiket: davlumbaz fiyatları

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.