Dell Dizüstü Studio 17 Türkiye Yollarında

Dell Firması Studio moodellerinden Dell Studio 17’yi Türkiye pazarına sunma kararı aldı. Adından da anlaşılacağı gibi 17 inç ekrana sahip olan Dell Studio 17 HD + 900p beyaz LED dokunmatik ekran özelliğiyle Türkiye pazarında boy göstermeye hazırlanıyor. Multimedya zengiliğiylede dikkatleri üzerine çeken Studio 17, entegre JBL? 2.1 + SRS Premium ses sistemi ve çift dizimli stereo mikrofonlu kamera gibi özelliklere sahip.

Ayrıca Intel’in son gözdelerinden olan intel core i7 işlemciyi bünyesinde bulunduran Studio 17 1GB ATI Mobility Radeon HD 4650 ekran kartı ve 500 GB kapasiteli bir sabit diske sahip durumda. HDMI ve Display portları sayesinde istenilen görüntü, HDTV yada monitörlere aktarılabiliyor.

Bir Dell kullanıcısı olarak Dell dizüstü bilgisayarlardan düşünülen bir performansın daha üstünde bir verim alındığını söylemeden geçmek istemem. Sağlamlık, mobilite, multimedya, tasarım, performans, hızlılık vb. gibi özelliklerden hangisine önem veriyorsanız istediğiniz özelliğin ön plana çıkarıldığı Dell modellerinden birini seçme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Ya da hepsinin bir arada en iyi kalitede sunulduğu bir dizüstüne sahip olmayı düşünürseniz ücret kısmını üst seviyelerde tutarakta bunu gerçekleştirmeniz mümkün.

Dell Studio 17’ye bakacak olursak HD dokunmatik ekranda ve 17 inç olan bir monitörde dokunmanın size sağlayacağı pratikliği Dell Studio 17 ile yaşamanız için herşey düşünülmüş. Fiyatının Türkiye pazarında yapılacak olan lansmandan hemen önce açıklanması beklenilen Studio 17 için geri sayım sürüyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.