Derin Dondurucu Her Türlü Gıdayı İlk Günkü Gibi Koruyor

Evinizde kullanacağınız derin dondurucu ile çok rahat edeceksiniz. Her türlü gıdayı hiçbir şekilde zorlanmadan dondurmanızı sağlayacak olan hijyenik kabini ile sizlere kolaylık sağlayacak olan bu ürün ile çok rahat edeceksiniz. İsteklerinizi karşılayacak olan derin dondurucu sayesinde artık mutfağınızda günlük kullandığınız ürünlerinizi saklamanız hususunda yardımcı olan buzdolabınızı meşgul etmeyeceksiniz. Kış mevsimi için kullanıma hazır hale getireceğiniz, yaz mevsiminde de kış mevsiminden kalma sebzeleri ya da balık ve deniz ürünlerini tüketmek gibi isteklerinizi derin dondurucu sayesinde gerçekleştirmiş olacaksınız.

derin dondurucu
derin dondurucu

 

Antibakteriyel Contalı Arçelik Dondurucu Modellerinin Özellikleri

Derin dondurucu ile yaşadığınız mevsimden uzak bir zamana ait olan gıdaları tüketebileceksiniz. En hijyenik şekilde gıdalarınızı saklamanız için Arçelik tarafından üretimi yapılan derin dondurucu modellerinin genel ve teknik özellikleri ve birde hijyen için gerekli olan özellikleri şunlardır; kabin ve ürün rengi beyazdır. Kilit özelliği vardır. Enerji sınıfı A +++, soğutucu gaz R600a, iklim sınıfı SN-T, mekanik kontrol sistemi özelliği vardır. Enerji sarfiyatı – günlük (kWh / 24 saat) 0,463’tür (modeller arasında değişim gösterebilir), dondurma kapasitesi 15 kg, sıcaklık yükselme süresi (saat) 67, ses seviyesi (dBA) 38’dir.  Antibakteriyel conta kullanılmıştır. Freezer iç aydınlatma özelliğine sahiptir. İç aydınlatma ile dondurucu kullanırken ürünlerinizi net bir şekilde görebileceksiniz. En derinde olan ürününüzü bile rahatlıkla görebileceksiniz.

Derin dondurucu fiyatları ve detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz. Adresi ziyaret ederek, ürünün fiyatlarını öğrendiğiniz gibi ürüne ait olan görselleri de yakından inceleyebilirsiniz. Ürünleri inceleyerek eviniz ya da iş yeriniz için hangi modelin, hangi kapasitenin (kg) daha uygun olduğuna bir karar verebilirsiniz. Ürün alışverişini de adres üzerinden yapabilirsiniz.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.