Digitürk izlemek bir ayrıcalıktır

Digitürk izlemek bir ayrıcalıktır

Digitürk’le birlikte televizyona olan bakış açımız da değişmiştir. digitürk yayınlarını Türkiye’ nin hemen hemen her yerinden net bir şekilde seyrede biliriz. Digitürk bizlere 100 den fazla kanal seyretme imkanı vermektedir. Bu da yediden yetmişe herkese hitap ettiği anlamına gelir. Hatta 0_3 yaş arası bebekler için bile eğlendirici kanallar mevcuttur.

64855797 Yeni Bir Boyut, Digitürk

Digitürk herkesin bütçesine göre digitürk kampanyaları düzenlemiştir. Belli kanalları paket olarak müşterisinin önüne koymuştur. Böylece müşterisinin ilgi alanlarına göre de kanalları paket olarak ayarlamıştır.

Sadece ilgi alanını değil, Digitürk kampanyaları ile müşterisinin cebini de düşünmektedir. Herkes bütçesine uygun kanallar seyrede bilmektedir. Digitürk muhteşem yayın kalitesiyle de, HD özelliğiyle de yüksek çözünürlü plazmalarda olağan üstü güzel görüntü vermektedir.

Bulunduğumuz şehirde, kasabada ve köyde Digitürk başvuru merkezlerine gidip başvurularımızı yapabiliriz. Digitürk başvurusu yaptıktan hemen sonra Digitürk elemanları evinize gelip çanağınızı ve receverınızı kurarlar ve hiçbir ücret talep etmezler.Digitürk izleyicisi olmak bir ayrıcalıktır. Herkes bu ayrıcalıktan yararlanmalıdır. Digitürk dünyasıyla ufkumuz genişler ve hayatımıza renk gelir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.