Duşakabin kullanımı

Son zamanlarda banyoların vazgeçilmez ürünü olan duşakabinlerin kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından belirtilen küçük detaylara önem vermelisiniz. Duşakabin kullanımındaki 5 adet altın kuralı uygularsanız, yaşam kalitenize de olumlu etkileri olacaktır.

duşakabin kullanımı
duşakabin kullanımı

1-) İlk olarak duşakabinlerin su sızdırmasına yardımcı olan silikonların kurumasına özen göstermelisiniz. En az 1 gün bekleyerek tam olarak kuruması ve kendine gelmesini sağlamalısınız. Aksi taktir silikonlar zaman içerisinde aşırı sudan dolayı deformasyona uğrayabilir.

2-) Hijyen açısında duşakabinlerinizi temizlerken, hafif sulandırılmış şampuan ya da deterjan kullanabilirsiniz. Özellikle cam ve profil kısmının temizliğinde.

3-) Temizlik esnasında kesinlikle duşabini yıpratacak ve zarar verecek sert cisimlerle temizlemeyin.

4-) Duşakabinlerdeki hareketli panel yapısının sorunsuz çalışması için yılda bir kez vazelin gibi sistemin kayganlığını artıracak maddeler sürmeniz faydalı olacaktır.

5-) Dezenfekte işlemini için en az yılda 1 kez mavi ispirto ile temizlemelisiniz.

Sizde bu kuralları göz önüne alarak yapacağınız duşakabin temizlik ve bakımlarından sonra değişikliği fark edeceksiniz. Bizimle bu bilgileri paylaşan Başak duşakabin firmasına teşekkür ediyoruz. adresinden duşakabinler hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

4 Comments

  1. Geçen yıllarda duşakabin yaptırdılar ailem, bu marka aracılığıyla. Gözlemlediğim kadarıyla iyiydi bu yılda yeni aldıgımız ev için lazım, bakalım hayırlısı

  2. @Emre dostum aldığınız hizmetten memnun kaldınız mı öneriyor musun yani? bende bu aralar küvet yaptırmayı düşünüyorum da …

  3. Can, evt hocam öneririm. Montaj olsun iş olsun kalite olsun hepsini tek bir firma sağlıyor o da >>> Basak duşakabin. gErçekten işlerinde iyiler dostum ;;)

  4. Duşakabin firmamız hakkında detaylı bilgi için lütfen sayfamızdan bilgi alın. Her türlü duşakabin konusunda size yardımcı olabiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.