E-Ticaret Sistemlerinden Hangisi Daha Faydalı?

İnternet ve bilgisayarın hayatımıza bu denli girmesi beraberinde bir takım değişiklikleri de getirdi. Örneğin artık alışverişlerimizi, her gün yeni bir tanesinin inşası tamamlanan alışveriş merkezleri yerine, internetten evimizin rahat ortamında yapabiliyoruz.

Bu sayede alışveriş merkezlerinde gezerken harcanan zaman ve eforu başka alanlara ayırabiliyoruz. Ayrıca internet ortamında alınmak istenen ürünün en ucuzunu satan yeri bulmak, alışveriş merkezinde dükkan dükkan gezmekten çok daha kolay bir iş. Hal böyle olunca insanlar daha çok internetten alış veriş yapmaya yöneliyor.

reklam mühendisi

İnternette ilk olarak daha çok ebay tarzı, kullanıcıların kendilerinin oluşturduğu dükkanlarda yaptıkları satışları içeren yazılımlar tuttu. Daha sonra bu satışların tek elden yönetildiği ve tedarikçiler tarafından beslenen merkezi sistemler oluşturulmaya başlandı.

En son olarak da büyük markaların ürünlerini indirim yaparak satışa sunan fırsat siteleri rağbet görmeye başladı. Ancak bunların hepsinin yanı sıra, bir e-ticaret sistemi daha var ki, genel kanı bu sistemin hepsinden daha iyi olduğu yönde:

Tek ürün e-ticaret yazılımı

Tek ürün eticaret yazılımlarında ki asıl amaç, satışını yaptığınız ürünü pazarlama adına, yüzlerce ürünün satıldığı internet siteleri yerine, sadece satışını yaptığınız ürünün bulunduğu ve insanların başka alternatiflere kayamayacağı siteler üretmektir.

Bu yazımızda size tek ürün e-ticareti yapabilmenize olanak tanıyacak bir scriptten bahsetmek istiyoruz: Reklam Mühendisi. 30 dakikada sanal dükkanınızın kurulumu tamamlanarak, satışa başlayabileceğiniz bu sistemde sipariş yönetimi, kargo yönetimi, muhasebe yönetimi gibi kullanım kolaylığı sağlayan yönetici paneli ile rahatlıkla sanal dükkanınızı yönetebilirsiniz.

Payu gibi sistemlerin yanı sıra her türlü bankanın sanal posunun kolaylıkla entegre edilebildiği bu sistem hakkında daha detaylı bilgi almak için  adlı internet sitesini ziyaret edebilir veya telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.