Elektronik Eşyalarınızın Kıymetini Bilin

En değerli ve hayat kurtaran ev eşyalarımızdan olan beyaz eşyalarımız ve küçük ev aletlerimiz bir evin hemen hemen direklerini oluşturuyor. Hayatımızı kolaylaştıran ve lüks bir hayat yaşamanızı imkan sunan bu elektronik aletlerde maalesef bazen bozulabiliyor ve uzman ellerde tadilata girmek zorunda kalıyor. Ataşehir bosch servisi tarafından verilen bu hizmetler, elektroniğinizin derdinden anlar ve onlara ihtiyacı olan tadilatı yaparak tekrar eski sağlam günlere dönmesini sağlarlar.

Artık nereyi arasam ya da nereye başvursam gibi dertleriniz olmayacak. İşinin ehli olan ve yaptıkları işi sonuna kadar aynı titizlik ile sürdüren Ataşehir Arçelik servisi olarak da Arçelik marka ürünlerinizin de tadilatlarında sınırsız hizmet vermeyi planlıyorlar. Özellikle sundukları 2 yıl garanti süreleri de göz önüne alındığında, verdiklerin hizmetin kalitesi bir kez daha ortaya çıkmış oluyor.

ataşehir beyaz eşya servisi
ataşehir beyaz eşya servisi

Evinizden alınıp günlerce haber alamadığınız tadilat işlerine artık bir son verin. Cihazınız yerinde teşhis edilir ve size anında bilgi verilir. En kısa süre içerisinde tadilatı yapılarak sizi zor durumda bırakmaz ve ürününüze hemen kavuşmanız için son hızda çalışmalar devam eder. Son hız çalışmaların yanında asla kaliteden ödün verilmez ve gerekli yedek parçalar ile ürünleriniz yeni bir hal alır. Arızanın gerçek noktasını bulan ve sorunları çözmede uzman olan bu eller sayesinde artık tadilatlar sizin işkenceniz halinde olmaktan çıkacak ve kolay bir iş halini alacak.

Sizlerde eğer Ümraniye bölgesine yakın bir yerde ikamet ediyorsanız, ihtiyacınız doğrultusunda Ümraniye bosch servisi olan sitesinden firmaya ulaşabilir ve anında randıman almaya başlayabilirsiniz. Sizler için önemli olan elektronik aletlerinizin yapına en az sizin kadar ilgi gösteren ve her zaman gerekli özen ile hareket eden firma, sektördeki farklılık yaratan imajını korumayı sürdürüyor.

3 Comments

  1. Şenay hanım kaliteli bir servisi var. uzun süredir müşterisiyim. Servis konusunda hiç sıkıntı çekmedim…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.