Elma krom,zayıflamak isteyenler için yepyeni yöntem

ELMA KROM

Vücudumuzun hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlayan vitamin ve mineralleri yoğun biçimde içerisinde bulunduran Elma’nın zayıflama üzerindeki etkisi oldukça fazladır. Yapılan klinik araştırmalar sonucunda Elma Sirkesi’nin metabolizmanın çalışma hızını arttırdığı, kolesterolü düşürdüğü, vücuda zindelik kattığı, kalori yakımını hızlandırdığı, asit alkalik seviyenin düzenlenmesinde yardımcı olduğu ve vücutta bulunan toksinlerin atılımına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Uzmanlar Elma Sirkesi’ni direk tüketmenin mide açısından zararlı olabileceğini düşündüklerinden Elma Sirkesi’nin mide üzerindeki etkilerini azaltmak için ve keskin tadını sevmeyen kişiler için Elma Sirkesini hap formunda üreterek piyasaya sürmüşlerdir.

Kan şekeri oranlarının orantılı kalmasını, bu sayede gün içerisinde duyulan açlık hissinin azalmasını sağlayarak kalori harcama düzeyinin yükselmesine yardımcı olur. Zayıflamaya yardımcı olmanın yanı sıra kolesterolün düzenlenmesine ve kalp rahatsızlıklarının ortaya çıkmasını engellemeye de yardımcı olmaktadır.

Elma Krom hapının kullanımı ise fazla kilo oranı 6 Kg’dan fazla olan kişilerde sabah kahvaltılarından 20 dakika önce bir kapsül, akşam yemeklerinden önce bir kapsül olarak alabilirler. Doz aşımı olması durumunda herhangi bir yan etkisi bulunmadığından vücutta hiçbir yan etki yapmamaktadır.  Elma Krom hapını kullanırken mutlaka bir diyet uzmanı ile görüşerek uygun diyet programını uygulamak gerekmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.