En Güzel Barış Manço Şarkıları

Şuanda yaşları 23 ve üstü olanlar, usta söz yazarı Barış Manço’nun söylediği şarkılarının o zamanlar nasıl severek dinlendiğini bilirler. Özellikle vefatından önce yaptığı çocuk programlarıyla kendinden söz ettiren Barış Manço, ölümünden sonra bile yazdığı şarkıları ile kendisinin anılmasını sağlamıştır.

Barış Manço ölümünün yıl dönümünde onu seven tüm insanlar mezarı önünde toplanarak çiçek koyup, dualar ederler. Böylesine usta yorumcunun unutulmadığı, şarkılarının seneler sonra bile birçok alanda seslendirildiği sanatçıyı ölümünden önce görmek, canlı izlemek bizler için mutluluk veren bir durum olmuştur. Barış Manço’ya ait tüm şarkılara veya güzellerine şuanda ulaşabilir miyim? Barış Manco’ya ait olan tüm şarkılar birbirinden güzel müziklerdir.

müzik dinle
müzik dinle

Tüm bu güzel şarkıların arasından dikkat çekenleri söylemek gerekirse şüphesiz ilk aklımıza gelen “Gül pembe” şarkısı olacaktır. Barış Manço, o yıllarda “Gül pembe” şarkısını çıkarttığı zaman en çok dinlenenler arasında kısa sürede yerini almıştır. Aradan yıllar geçmesine rağmen Barış Manço dinlemek istediğimizde ilk aklımıza gelen şarkı şüphesiz “Gül Pembe” isimli şarkısıdır. Gül pembe şarkısından sonra ise en çok dikkat çeken ve özellikle yaptığı çocuk programlarında sıkça duyduğumuz şarkı olan “Arkadaşım eşek” şarkısıdır. Arkadaşım eşek,

Barış Manço’nın çocuk programı yaptığı yıllarda, programın bitişinde çalan ve çocukların keyif ile dinlediği şarkılardan birisidir. İnternet üzerinden Barış Manço dinleyebilir, onun bugüne kadar tüm albümlerine ulaşabilirsiniz. Telif hakları nedeniyle bilgisayarınıza indirip, paylaşım yapmanız yasal sonuçlar doğuracağı için internet üzerinden sadece müzik dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Manço ailesi bu konuda tüm tedbirleri koyarak, paylaşım yapanlara yasak prosedür uygulamaktadır. İnternet üzerinde birçok site bu hizmeti ücretsiz olarak ziyaretçilerine sunmaktadır. Online müzik dinleme sektöründe lider olan, bünyesinde binlerce şarkıcıya ait şarkıları barındıran, kolay kullanıma sahip müzik dinleme sitesinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.