En hızlı tarayıcı Safari

İnternette gezinirken bilgisayarımızın kaldırmaması sonucu işkence halini alan tarayıcıları hepimiz biliyoruz. Hatta Microsoft’un kendi yazılımı olan İnternet Explorer bile Windows’ta çok yavaş çalıştığından dolayı Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari gibi tarayıcılara hepimiz yönleniyoruz.

En hızlı tarayıcı Safari
En hızlı tarayıcı Safari

Bu sorununuzu ortadan Apple firması kendisine ait tarayıcısı olan Safari’yi daha da güçlendirerek Windows kullanıcıları için surf yapmanın keyfine varmalarını sağlıyor.

Safarş Apple firması tarafından bütün incelemeler dahilinde yapılmasının ardından Pazar payında önemli yer sahibi olacakları yönünde hedeflerinin de olduğunu belirtmek isterim.

Fotoğraf belge gibi dosyaları ön izleme yaparak görebilmenizi sağlayan ve bu doğrultuda daha da hız katarak işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olan Safari ile hızlı bir internet keyfi yaşamanız mümkün.

Safari’nin İnternet Explorer’dan iki kat daha hızlı çalıştığını belirten yetkililer Safari’nin bir sonraki güncellemesinde ise daha da performans artışı olacağını kaydettiler.

Sizlerde internette daha hızlı gezinmek için Safari tarayıcısını kullanabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.