En uygun bankalar

Günlük yaşamın büyük kısmında ödemelerle uğraşmaktayız. Bu ödemeleri nakitten minimuma indirmek için ve ya daha kolay yollarla ödeyebilmek içinde kredi kartları kullanmaktayız. Kredi kartı nakit kullanım aracıdır.

banka

Yani nakit olmadığı zamanlarda bile kredi kartıyla ödeme yapabilmek mümkündür. Ancak bazen kredi kartlarının limitlerini unutarak alışveriş yapılmakta ve daha sonrasında minimum ödemesini yaparak, o ayki ödemeyi bir sonraki aya ertelenmektedir. Bu sebeple kredi kartları istenildiği gibi limit edilebilmektedir.

Kredi kartları kullanırken anlaşma yapacağınız bankaya dikkat etmeniz sizin hesabınızdan kesilen ücretlerle doğrudan alakalıdır. Bu sebeple bir banka hakkında iyi araştırmalar yapmanız yararınıza olacaktır. Günümüzün sık tercih edilen bankaları arasında yer alan Bank Asya, Albaraka, İş Bankası, Citibank vs.dir.

Öncelikle bir kart alırken örneğin bank asya şubelerine ve ya albaraka şubelerine ve ya her hangi bir banka şubesine danışarak bilgi almalısınız. Size en uygun gelen teklifi kendi bütçenizde değerlendirerek kredi kartı sahip olabilirsiniz.

Ayrıca sanal ortamlarda citibank şubelerine,İş Bankası şubelerine ve daha birçok şubelere Bankalar.org aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu sayede şubelere gitmeniz gerekmeden sundukları teklifleri bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.