Erkek Giyiminde Gömlek Faktörü

Erkek Giyiminde Gömlek Faktörü

İnsanlık tarihinde 650.000 yıllık giysi kullanımı ile birlikte bir üst giyim malzemesi olarak var olan gömlek hemen her dönem içinde özellikle de erkek giyiminin vazgeçilmez parçalarından biridir. Tama kollu ya da yarım kollu olarak mevsimsel özelliklere göre yine farklı kumaş türleri ile üretilmekte olan gömlek her ne kadar kumaş ve desen farklılığı içinde olabilse de gene itibari ile klasik belli tarz içinde üretilerek sunulmaktadır.

Kadın ve erkek giyiminden küçük nüans farklılıkları ile orta olarak yer alan gömlek bir temel giysi olmakla birlikte özellikle erkek giyiminin en önemli parçalarındır biri olarak uzun süredir yaşamımızda yer alan bir giysi çeşididir. Spor ya da klasik giyimde tarzın bütünlenmesi işlevini gerçekleştiren gömlek pantolon, ceket ya da yelek ile birlikte kullanıldığında ön plana çıkması gereken fakat bütünsel şıklığı da tamamlaması gereken bir giysi türüdür.

gömlek - 02

Gömlekte Altınyıldız Farkı

Genel itibari ile önemli bir giysi elemanı olmakla birlikte kullanıcısını dış etkenlerden koruma ve rahat kullanılma özelliklerini de bünyesinde barındırması gereken gömlek için ene önemli iki faktör kumaş ve dikiş kalitesidir. Kullanıcısının iklimsel dış etkenlere karşı sıcak ya da serin tutma ve rahat hareket edebilme gibi fonksiyonlarını gerçekleştirmesi gereken gömlek aynı zamanda görsel anlamda da şıklık sağlayan özellikleri barındırmak durumundadır.

Ülkemizin köklü ve sektörünü öncüsü kuruluşlarından biri olan Altınyıldız öncelikle uzun kumaş üretimi daha sonrasında yakaladığı başarılı ivme ile hazır giyim sektöründe faaliyet göstermekte olan güçlü bir firmadır.

Uluslar arası kalite standartlarının öncüsü olan firmanın ürettiği diğer tüm ürünler gibi Altınyıldız gömleklerinin de en önemli özelliği kumaş ve dikiş kalitesidir. Dünya modasının klasikleşmiş tarzı içinde desen ve kalıp farkı ile gelişmiş stilde gömlek tasarımı ve üretimi gerçekleştiren Altınyıldız özellikle rahat kullanımı ve şıklığı ile tercih edilmektedir. Günlük ya da özel davet ve iş yaşamı için en uygun seçkinlikte Altınyıldız gömlekleri tüm zengin çeşitleri ile adresinde yer almaktadır.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.