Ev döşemesi için öneriler

Salon dekorasyonunda renk kontrastı ne kadar önemliyse, artık tüm aile fertleri tarafından “oturmak” için de kullanılmaya başlanan mutfakta da bir hayli önem kazandı. Mutfağınıza yapacağınız kendinize uygun bir dekorasyon ve renk seçimi ile orada geçireceğiniz zamandan daha fazla keyif alacaksınız.

dekorasyon

 

ev döşemesi için, söz gelimi yatak odası için, koyu renkler daha cazip gelirken konu mutfak olduğu zaman genel olarak bej, sarı, kırık beyaz ya da beyaz gibi daha açık renkler tercih edilir. Muhakkak ki bu doğru bir tercihtir zira açık renkler gün içinde çok bulunduğunuz mutfakta, enerjinize enerji katar.

Eğer, geleneksel çizgiden ödün vermem ama mutfağım modern de görünsün diyorsanız ahşap ve metali aynı anda kullanabilirsiniz. Bunlara uyduracağınız metal askılıklar, ahşap kaplar kombininizi tamamlayacaktır.

Eğer daha çılgın bir şeyler yapmak istiyorsanız, mutfağınıza, boydan boya ahşap bir kitaplık koyabilirsiniz. Yemek yapmayı ve yeni yemekler denemeyi seviyorsanız ve birazcık da hafızanız kötüyse yemek kitaplarınızı saklayabileceğiniz daha güzel bir yer olamaz.

Ev döşemesi ve mutfak dekorasyonu için fikir almak isterseniz adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

3 Comments

  1. Mutfak için ideal renk kırık beyaz bence. Eşimde benimle aynı düşünce de ve çevremde gördüğüm en çok kullanılan renkte kırık beyaz.

  2. Bence mutfak o kadar da önemli değil. Yani tabi ki dekorunun hoş olması iyi olur. Ama bir salon kadar önemli olmadığını düşünüyorum.

  3. Bence mutfakta dekorasyonunda dolapların büyük önemi var. Tercih edilmesi gereken renklere açık mavide eklenmeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.