Evden eve nakliye bütçenize zarar vermez

Evden eve nakliye ile ev taşımak artık son derece kolay bir hale gelmiştir. Eskiden ev taşımak bir kabus iken günümüz nakliye şirketleri bu sıradan bir hale getirmiştir. evden eve nakliyat firmaları bunu eğitimli elemanlar ile yapmak da ve taşınacak eşyalar hiçbir zarar görmeden çok kısa bir süre içinde nakledilmektedir.

Bunun için öncelikle taşınma gerçekleşmeden önce evinize gelerek bir ön rapor hazırlamak da ve sonrasında gerekli ekipmanlar tedarik edilerek eve gelmektedirler. Yeterli sayıda personel seri bir şekilde kırılacak eşyalar dahil ambalajlama yapacak ve eşyalar güvenli bir şekilde kamyona taşınacaktır.

Eşyalar taşınırken her türlü olasılık göz anına alınarak sigortalanacak ve hasar anında sigorta şirketi derhal hasarı ödeyecektir. Bu nedenle gönlünüz rahat olacak ve eşyalarınız güvencede olacaktır. Evden eve nakliyat son derece cazip fiyatlar ile yapılacağından bütçenize ek bir yük binmeyecektir.

İstediğiniz ödeme şartları da size bırakılarak tercihi yapmanız istenecektir. İster kredi kartı ister başka bir seçenek tarafınızdan belirlenecektir. Bunun için en iyi evden eve nakliye firması  sitesinden araştırılabilir.

3 Comments

  1. Nakliyat olayını gerçekten şimdiki zamanda çok ilerletmişler. Eskiden taşındığımızda kırılmadık eşya kalmamıştı. Şimdi ise sigorta bile yapıyorlar.

  2. Evden eve taşındığımız sırada kamyonla giden eşyalardan bir kaçı kırılmış. Sigortalandığı içinde maddi karşılığı şirket tarafından ödendi. Nakliye firmasından ise böle uygulama olduğu için memnun kaldık.

  3. Küçükken başka bir eve taşındığımızda bir hafta yorgunluktan ölüyorduk. Yapılan yeni uygulamalar sayesinde artık bir iki günde iş bitiyor. Ayrıca değerli eşyalarına bişey olsa bile sigortalattırıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.