Evlenecek Çiftlere Banka Kredisi

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğünlerde sıklaşmıştır. Son günlerde yakın dostlarımızın, akrabalarımızın ya da uzaktan tanıdığımız birçok kişinin düğün davetiyelerini sıkça görür olduk. Eğer sizde evlenecek çiftlerden birisiyseniz bu yazıyı mutlaka okumanızı öneriyorum.

Evlenecek çiftleri maalesef büyük bir maddi külfet beklemektedir. Özellikle ev kurmak oldukça masraflı bir iştir. Yatak odası takımı, oturma grubu, elektronik eşyalar, mutfak malzemeleri derken liste uzar gider.

kredi hesaplama
kredi hesaplama

Hele birde güzel bir ev kurmak istiyorsanız işiniz daha da zor. Tabi düğüm masraflarıda bu listeye eklendiğinde, karşınıza korkunç rakamlar çıkmaktadır. Hatta bu maddi yükten dolayı birçok çift evliliğini ertelemekte hatta evlenememektedir.

Çünkü bir çok genç çiftin bunu karşılayacak nakit parası yoktur. Ancak bu konuda banka kredileri yardımımıza koşmaktadır. Kredi çekerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus, krediyi geri ödeme şartlarıdır.

Bu konuda internette yer alan kredi hesaplama programları sizlere yardımcı olacaktır. Gidip bir bankadan da öğrenebileceğiniz gibi, internet siteleri de bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Kredi hesaplama programını sitesinde bulabilirsiniz.

3 Comments

  1. Bu yaz evleneceğim. Kredi çekmeyi düşünüyorum. Ama evlilik kredileri faiz oranları hakkında bilgim yok bilgi verir misiniz ?

  2. Kredi çekerken nelere dikkat etmeliyiz ? Yani her banka eşit oranlar vermez değil mi ? Bu konuda yazı yazabilir misiniz ?

  3. Site gerçekten güzel. Kredi çekecektim bu konuda kafam biraz daha netletmiş oldu. Böyle hizmet vermeniz güzel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.