Evlenecek çiftlere Çiftçioğlu Mobilya Süprizleri

Ülkemizde son yıllarda genç yaşlarda evlenmeyle beraber uzun yıllara kadar giden evlilikleri biliyoruz. Evlenmek kadar güzel bir şey bu hayatta gerçekten yoktur. Ancak evlilik ile beraberinde gelen bazı bir çeşit sıkıntılarınız da olabilir. Bunlardan ilki evinizin dekora edilmesidir.

Yepyeni evlenecek olan çiftler için özel birçok odalarınız, salonlarınız ve yatak odalarınız için çeşitli mobilyalar çıkartmakta olan kaliteli firmalar mevcuttur. İkili olduğunuz bir evlilik doğrultusunda tek evde yaşayacağınız için bir zevkiniz olmalı ev içerisinde ikinizin de hiçbir şekilde sıkılmaması gerekmektedir.

mobilya
mobilya

Öncelikle seçim yapmak istediğiniz koltuk takımlarınızın hem konforlu hem de rahat olması önemli bir faktördür. Bununla beraber yeni bir evliliğinizin olması doğrultusunda koltuk takımınızın modelini de seçmenizde zorluk çıkabilir. Ayrı renk ve zevkler doğrultusunda, uzun ömür boyunca sıkılmayacağınız, evinize geldiğinizde koltuklarınıza oturmanızla beraber hem renk ve görünüm olarak hem de rahatlık olarak memnun kalacağınız mobilya takımı modellerinden satın almayı bilmelisiniz.

Güvenli şekilde mobilya satın alabileceğiniz mobilya sektörlerinin önde gelen isimlerinden birisi olan Çiftçioğlu Mobilya sizlere www.ciftcioglumobilya.com web sitesi üzerinden modellerini tanıtmakta ve satışını gerçekleştirmektedir.

Alacağınız mobilya takımlarınızın dayanıklılığı, rahatlığı ve konforlu olması gerçekten önemli bir husustur. Yeni bir evlenme durumu yaşayan çiftlere akraba ziyaretleri birkaç ay boyunca yoğun şekilde olabilir. Bu nedenle yoğun olacak olan akraba ziyaretleriyle beraber onları ağırlayacağınız evinizde ki Köşe takımları gibi salonlarınızın köşelerde bulunan takımları gerçekten kaliteli olmalıdır. Bu konuda vereceğiniz özen ve göstereceğiniz tutum doğrultusunda onları memnun edebilirsiniz.

Yeni evlenen çiftlerin en özel anlarını yaşayacaklarını, en rahatlatıcı zamanlarını geçirecekleri yerlerden birisi olan yatak odası takımları da bir diğer önemli husustur. Bu gibi bir yer içerisinde kesinlikle rahatlatıcı olması açısından oda takımınız önem taşımaktadır. Rahat, konforlu ve kaliteli oda takımı ile sizlerde gününüzün güzel bitirmeyi ve sabahları güzel kalkmayı sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Evlenmek için bir çok masraf gözden çıkarılmış olsa da en çok paranın mobilya konusunda harcanacağı bir gerçektir. Bu sebeple yeni evlenecek çiftlerin mobilya konusunda bütçeleri her zaman kısıtlı olmuştur. Çiftçioğlu Mobilya tasarladığı birbirinden farklı modelleri ile müşterilerini cezp ederken uygun fiyatları ve avantajları ile de beğeni topluyor.

7 Comments

 1. Merhaba,

  üç yıl önce çiftçioğlu mobilyadan bir köşe takımı almıştık, 5.ayda ayağında bir problem çıkmıştı aradığımızda daha üç gün geçmeden görevli arkadaşlarını yolladılar ve ayağını değiştirdiler. Ürünü sattıktan sonra da ilgileniyorlar gerçekten. teşekkür ederiz

 2. Öncelikle merhaba,

  Biz 3+1 eve taşınacağız, yeni bir evimiz olacak evlendiğimizde, neler yapmalıyız diye düşünüyorduk. Fakat siz düğün öncesinde mobilyaları alarak, evi öyle tercih etmemiz gerektiğini de öneriyorsunuz sanırım. Biz bu kısmı geçtik üzülerek söylemeliyim ki, acaba salonumuz için özel ölçülerde köşe takımı yaptırabiliyor muyuz çiftçioğlu mobilyadan?

  cevabınızı bekliyorum, teşekkürler

 3. mehmet zeki bey,

  Ben daha önce çiftçioğlu mobilyadan koltuk takımı satın almıştım, o dönem de ürünlerin standart olduğunu düşünüyordum diğer firmalarda olduğu gibi. Ama ölçü değişikliklerine izin veriyorlar, ufak ölçü değişikliklerinde de fiyat farkı almıyorlar üstelik ama eğer ölçüler çok farklı olacaksa standart özelliklerden o zaman ek ufak bir maliyet çıkıyor sanırım. Köşe takımını da özel ölçülerde üretebiliyorlar diye biliyorum.

 4. Değişim ve Müşteri Hizmetleri konusunda oldukça başarılı bir firma. Sadece evlenecek çiftlere değil herkese tavsiye ediyorum. Çekinmeden ürün alabilirsiniz.

 5. Hem satış noktasında, hem ürün çeşitliliğinde hem de ürün sonrası hizmetlerde oldukça ilgili, başarılı ve seçenekli bir firma. Evlenecek çiftlere bir numaralı tavsiyemdir.

 6. Geniş bir gösterim alanınız var mı. Tüm modelleri direkt görebileceğimiz, dfokunabileceğimiz bir satış noktası. Düğün yaklaşıyor ürünleri almaya başlamak lazım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.