Ezel 23.bölüm ne zaman yayınlanacak-Ezel atv 23.bölüm niye yayınlanmıyor-Ezel 5 Nisan niçin yok ?

Ezel dizisinin Atv deki 23.yeni bölümü 5 nisan pazartesi günü yayınlanmıyor  Ezel dizisi yerine Atv ekranlarında 2 dakika adlı film oynayacak.Ezel dizisi geçen hafta da ekranlara gelmemişti Ezel’in yeni bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu. İşte dizinin fanatiklerini sevindirecek gelişme şu şekilde oldu.

Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Cansu Dere, Barış Falay ve Yiğit Özşener’in paylaştığı, sezonun en çok konuşulan dizisi “Ezel”, 11 Mart’ ta beyin kanaması geçiren 38 yaşındaki senaristi Kerem Deren’in rahatsızlığı nedeniyle zorunlu tatile çıktı.
Anevrizma nedeniyle kanama geçiren ve ameliyat olan Deren bir hafta hastanede yattıktan sonra taburcu oldu. Sağlık durumu iyiye giden Deren hemen çalışmaya başladı ancak yeni bölüm yetişmedi.5 Nisanda da yayınlanmayacak olan dizinin iki haftalık zorunlu tatili haftaya bitecek.Yani Ezel dizsinin 23.bölümü 12 nisan pazartesi günü ekranlarda olacak.

Ezel dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.Ezelin tanıtım fragmanı

3 Comments

  1. begenerek izliyoruz ama bu aralara bi son verselerde gününde yayınlasalar herdefasında bi sorun çıkıyor. geçmiş olsun bu arada kerem deren için allah acil şifalar versin

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.