Fedekar Kadınlar

Fedekar Kadınlar

Kadın denince akla gelen unsurların en başında annelik gelir. Allah’ın kadınlara vermiş olduğu en büyük ödül anneliktir şüphesiz ki. kadınlar için de dünyanın en güzel olaylarından biridir anne olmak. Karınlarında bir canlı taşımak ve zamanı geldiğinde de o canlıyı dünyaya getirmek onlar için paha biçilemez bir duygudur.

kadın

Anne olan kadınlar kendilerini çocuklarına adarlar ve bebekliklerinden itibaren çocuklarına gerekli ilgiyi gösterirler. Çocukları ile hasta olurlar, çocukları ile üzülüp, çocukları ile sevinirler. Deyim yerinde ise kadınlar çocukları için saçlarını süpürge ederler. Yeter ki çocukları iyi ve sağlıklı olsun.

Erkeklere oranla daha fedakar ve dayanıklı olan kadınlar, ev işlerinin yanı sıra çocuklarının bakımı ile de ilgilenirler. Bir de bu kadın çalışan bir kadın ise durumu daha ağırdır. Evde ev işlerinin ve çocuk bakımının yanı sıra gündüz de iş yerinde günlük koşuşturma. Bu anlamda kadınların üzerine binen yük oldukça fazla oluyor. Demiştik ya kadınlar erkeklerden daha fedakar ve dayanıklı diye. İşte burada kadınların dayanıklıkları ortaya çıkıyor.

Tabi bu koşuşturma içerisinde güzelliklerini ve bakımlarını ihmal etmeyen kadınlar da yok değil. Sonuçta kadın heryerde ve herzaman kadındır.

Kadınların kokusu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.