Foursquare Güncellemesi Geldi

Kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören uygulamalardan birisi olan Foursquare güncellemesi geldi. Gidilen mekanların anlık olarak paylaşıldığı, söz konusu mekan hakkında görüşler ve yorumlar ile yenilen yemeklerin veya içilen kahvelerin resimlerinin anlık olarak paylaşıldığı ve diğer uygulama kullanıcıları tarafından yorumlanabildiği uygulama, yeni güncellemesi ile bütün bunları bir adım daha öteye taşımış durumda.

foursquare
foursquare

Uygulamada artık Facebook’taki gibi bir beğenme sistemi olacak ve mekanlar aldıkları beğeni durumuna göre sıralanacaklar. Böylece bir mekana gitmek istediğinizde haftanın en popüler mekanlarına bakarak modadan geri kalmamış olacaksınız, son zamanların popüler olmayan mekanlarına şeş kaza giderek de demode olmaktan kurtulacaksınız!

Bu eklemelerin yanı sıra söz konusu uygulamanın performansında da gözle görülür bir gelişme ile hızlanma olmuş durumda. Uygulamanın güncellemesi otomatik olarak yapılabiliyor ayrıca uygulamanın en güncel halini manuel olarak indirmek isterseniz, ya da hali hazırda bu uygulamadan haberiniz yoksa ya da daha önce edinmemişseniz, uygulamanın Google Play sayfasına giderek Foursquare’ı kolayca indirebilirsiniz. Böylece gittiğiniz her yerden arkadaşlarınızın da haberi olur!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.